follow the white rabbit
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

follow the white rabbit


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 biblioteka

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 53
Join date : 23/08/2009

biblioteka Empty
PisanieTemat: biblioteka   biblioteka Icon_minitimePon Sie 24, 2009 8:35 pm

Powrót do góry Go down
http://wiedenrpg.secretsstories.com
marceline
niemowlak
marceline


Liczba postów : 23
Join date : 25/08/2009

biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: biblioteka   biblioteka Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 10:17 pm

oby mieli tu całodobowe biblioteki, albo chociaż czynne do bardzo późna, bo inaczej biedna marcelinka musiałaby poskarżyć sie tatusiowi, na to, że wybrał nieodpowiednie miejsce zamieszkania, bowiem dla niej biblioteka powinna być czynna zawsze.
przeglądała jakąś grubą, starą książkę, robiąc jakies pilne notatki ołówkiem w notesiku, w międzyczasie obdarzając spojrzeniem kilku chłopców siedzących nieopodal. & wcale sie nie uczyła, tylko dokształcała, bo uważała, że to lepsze niz marnowanie wtorkowego wieczoru na inne niechlubne rozrywki. poza tym nie piła w dni powszednie...
Powrót do góry Go down
austin
księżniczka sisi
austin


Liczba postów : 121
Join date : 25/08/2009

biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: biblioteka   biblioteka Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 10:27 pm

nie wiem co on tu robił, a nie wiem! przecież dostał cynka że marcelinka dokrztałca się w bibliotece, musi miec jakieś wytłumaczenie na wszelki wypadek gdyby spotkał kogoś znajomego jego reputacja wiecznego imprezowicza przecież legła by w gruzach gdyby ktoś go tu zobaczył,
rozejrzał sie po bibiliotece szukając marceline, a gdy już ją ujrzał cichym krokiem do niej podszedł, - serwus kochanie, - znali sie nie pytaj skąd moze mieszkali obok siebie nie wiem, ;<
Powrót do góry Go down
marceline
niemowlak
marceline


Liczba postów : 23
Join date : 25/08/2009

biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: biblioteka   biblioteka Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 10:34 pm

znali się pewnie przez anję, która może być dobrą znajomą, a nawet przyjaciółką marceliny!
Pewnie ją przestraszył, skoro podszedł do niej cichym krokiem, swoją drogą skradał sie prawie tak cicho jak jej kot. - austin, prawie dostałam zawału - powiedziała, kiedy juz go rozpoznała, a właściwie zobaczyła. swoja drogą widok szanownego kolegi w bibliotece ją bardzo zaskoczył. - co tu robisz? tylko, nie mów, że lubisz spędzać wieczory w takich miejscach, bo nie uwierzę - lustrowała go wzrokiem i pewnie nawet uniosła brew do góry, odkładając ołówek na stolik, bo wciąż trzymała go w dłoni, a nie chciała przypadkowo wybić mu oka
Powrót do góry Go down
austin
księżniczka sisi
austin


Liczba postów : 121
Join date : 25/08/2009

biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: biblioteka   biblioteka Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 10:43 pm

dobrze więc anja to przyjaciółka marceliny, pewnie po nocach obgaduja austina! ;x
- lubie, - wypiął dumnie piers szczerząc sie najszerzej jak tylko potrafił, - nie to żartuje tak przechodziłem i pomyslałem że może siedzisz i sie nudzisz to ci rozweselę ten wieczór, - wzruszył lekko ramionami siadając przy jednym z krzesełek będących przy owym stoliku.
Powrót do góry Go down
marceline
niemowlak
marceline


Liczba postów : 23
Join date : 25/08/2009

biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: biblioteka   biblioteka Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 10:52 pm

- wcale sie nie nudzę - odparła szybko, w jej mniemaniu w bibliotece nie można było sie nudzić - ale okej, możesz mi potowarzyszyć, bo i tak wkrótce zamykają - stwierdziła, ostatecznie mogła poświęcić mu swój czas, w końcu znała go dobrze, nawet lepiej niz myślał, bo anja pewnie dużo sie naopowiadała o jego różnych przygodach.
/ miałam małe zw, ale juz jestem :d
Powrót do góry Go down
austin
księżniczka sisi
austin


Liczba postów : 121
Join date : 25/08/2009

biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: biblioteka   biblioteka Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 10:55 pm

pewnie opowiedziała jej całą jego biografie, napewno wie też że austin do siódmego roku życia ssał palca, o. :d
ej ale on nie postrzegał biblioteki tak jak ona, dla niego to była jedna wielka strata czasu siedzenie pomiędzy stosami ksiażek, - to może potem skoczymy na kawe? - ej dobra u nich to rodzinne znaczy u anji i u niego, w sensie że uzależnienie od kawy , - co czytasz? - zabrał jej ksiazke, - daj spokój są wakacje!
Powrót do góry Go down
marceline
niemowlak
marceline


Liczba postów : 23
Join date : 25/08/2009

biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: biblioteka   biblioteka Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 11:01 pm

- okej, możemy, nawet jeśli o tej porze to prawie jak samobójstwo - odparła i uśmiechnęła się do niego, bo zauważyła to podobieństwo miedzy nim, a anją, kawosze:) - ej, to bardzo mądra książka, oddaj - powiedziała, bo to była jakaś chemia&biologia w pigułce, bo ostatnio zainteresowała ją praca antropologa sądowego, przez jakieś kryminały, których sie ostatnio naczytała! - co z tego, ze wakacje - wzruszyła jeszcze ramionami i nawet nie próbowała wydzierać mu tej książki z rak, bo wiedziała, iz nie ma szans.
Powrót do góry Go down
austin
księżniczka sisi
austin


Liczba postów : 121
Join date : 25/08/2009

biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: biblioteka   biblioteka Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 11:06 pm

spojrzał na nią praktycznie z otwartymi ustami i odłozył ksiażke na miejsce, - powinnaś pójsc na jakaś imprezę albo chociaz pooglądac w domu jakieś filmy np. zemną - mruknął drapiąc sie po głowie, dla niego to było bynajmniej dziwne że ktoś sie uczy w rok szkolny a co dopiero w wakacje, - jeszcze zdąrzysz sie naczytac tej chemi&biologi, lepiej idzmy juz nikogo tu nie ma oprócz nas! - zauważył rozglądając sie po pomieszczeniu, - to co?
ej bo oni pewnie od małego pojeni byli kawą by dłużej spac, nie wiem ;<
Powrót do góry Go down
marceline
niemowlak
marceline


Liczba postów : 23
Join date : 25/08/2009

biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: biblioteka   biblioteka Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 11:11 pm

- okej, możemy iść, nawet na te filmy, jak ci tak zależy - stwierdziła, i tak mieli wkrótce zamknąć bibliotekę. - daj mi minutkę - dodała jeszcze, po czym poszła oddać książkę starej pani bibliotekarce, bo już zdobyła potrzebne informacje, toteż nie będzie obciążać swoich chudych ramion, przez dźwiganie owej księgi do domu. - teraz możemy iść - powiedziała chwile później, zabierając torebkę ze stolika i niedbale przewieszony przez krzesełko kardigan.
Powrót do góry Go down
austin
księżniczka sisi
austin


Liczba postów : 121
Join date : 25/08/2009

biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: biblioteka   biblioteka Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 11:12 pm

skinął głową łapiąc ją za rękę i poszli, nawet pewnie do niej, wiec zacznij ;3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





biblioteka Empty
PisanieTemat: Re: biblioteka   biblioteka Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
biblioteka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
follow the white rabbit :: W I E D E Ń :: Kultura-
Skocz do: