follow the white rabbit
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

follow the white rabbit


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Altwienerhof

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 53
Join date : 23/08/2009

Altwienerhof Empty
PisanieTemat: Altwienerhof   Altwienerhof Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 10:07 am

Powrót do góry Go down
http://wiedenrpg.secretsstories.com
cody
niemowlak
cody


Liczba postów : 7
Join date : 03/12/2009

Altwienerhof Empty
PisanieTemat: Re: Altwienerhof   Altwienerhof Icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 9:57 pm

nie wiem co tu robił, pewnie zgłodniał!
Powrót do góry Go down
marina
niemowlak
marina


Liczba postów : 7
Join date : 03/12/2009

Altwienerhof Empty
PisanieTemat: Re: Altwienerhof   Altwienerhof Icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 10:01 pm

boooże chace <3333
marina przyszła tutaj, bo była głodna, a w domu pusta lodówka, czyli jak zawsze zresztą. zastanawiam się tylko dlaczego wybrała luksusową restaurację, zamiast KFc, np. siadła przy jakimś wolnym stoliku i złapała w łapki menu.
Powrót do góry Go down
cody
niemowlak
cody


Liczba postów : 7
Join date : 03/12/2009

Altwienerhof Empty
PisanieTemat: Re: Altwienerhof   Altwienerhof Icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 10:04 pm

sasha!!!!!!!!!!!!!! <333 boże, jak ja kocham saszke.
siedział przy jakimś stoliku sącząc wode i czekając na jakiś posiłek i rozglądał sie po zapełnioonej sali, mimo późnej pory, i dostrzegł marinę! pewnie sie znali skądś tam!
Powrót do góry Go down
marina
niemowlak
marina


Liczba postów : 7
Join date : 03/12/2009

Altwienerhof Empty
PisanieTemat: Re: Altwienerhof   Altwienerhof Icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 10:06 pm

nawet jej nie znam xd
pewnie się znali, bo nudno tak ich poznawać. a marina ani się nie rozglądała, ani go nie zauważyła. byłz zbyt zajęta wybieraniem kolacji, a byłą bardzo głodna. złożyła zamówienie i zaczeła pisać sms'a. pewnie była rozchwytywana przez chłopaków ^.
Powrót do góry Go down
cody
niemowlak
cody


Liczba postów : 7
Join date : 03/12/2009

Altwienerhof Empty
PisanieTemat: Re: Altwienerhof   Altwienerhof Icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 10:08 pm

pewnie pisała do marilyn, anie bo ona rozjebała telefon, mniejsza. pocichu podszedł do niej od tyłu, i zasłonił jej oczy.
Powrót do góry Go down
marina
niemowlak
marina


Liczba postów : 7
Join date : 03/12/2009

Altwienerhof Empty
PisanieTemat: Re: Altwienerhof   Altwienerhof Icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 10:10 pm

mogła pisać i nie wiedzieć ze jej się rozjebał telefon. ale nie. to musiał być jakiś facet. pisneła cicho bo nie spodziewała się nikogo tu spotkać. ale stwierdziła, że w restauracji nikt jej nic nie zrobi. siedziała cicho i nie miała pomysłu kto to moze byc. pewnie sie dawno nie widzieli!
Powrót do góry Go down
cody
niemowlak
cody


Liczba postów : 7
Join date : 03/12/2009

Altwienerhof Empty
PisanieTemat: Re: Altwienerhof   Altwienerhof Icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 10:12 pm

pewno tak, przygryzł dolną wargę zaciągając sie zapachem jej perfum pewnie zawsze ładnie pachniała, - hm? - wymruczał jej do ucha i odsłonił jej oczy, - witam panią, - usmiechnął sie.
Powrót do góry Go down
marina
niemowlak
marina


Liczba postów : 7
Join date : 03/12/2009

Altwienerhof Empty
PisanieTemat: Re: Altwienerhof   Altwienerhof Icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 10:14 pm

zamrugała szybko powiekami, a zaraz wstała tak błyskawicznie, ze omal nie przewróciła krzesła. - cody! - rzuciła mu się w ramiona. no widocznie byli sobie bliscy. a przynajmniej cody dla mariny.
Powrót do góry Go down
cody
niemowlak
cody


Liczba postów : 7
Join date : 03/12/2009

Altwienerhof Empty
PisanieTemat: Re: Altwienerhof   Altwienerhof Icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 10:42 pm

zmieszał sie troche, ale za chwile usmiechnął sie szeroko i objął ją bardzo mocno, - tęskniłem, kochana! - pewnie byli para kiedyś albo coś, - gdzie sie podziewałaś!
Powrót do góry Go down
marina
niemowlak
marina


Liczba postów : 7
Join date : 03/12/2009

Altwienerhof Empty
PisanieTemat: Re: Altwienerhof   Altwienerhof Icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 10:47 pm

odsuneła się od niego, ale nadal stała mimo ze podali zamówione przez nią danie. - to tu to tam. praktycznie wszędzie byłam. - wzruszyła ramionami, ale nadal się szeroko uśmiechała. - a ty?
Powrót do góry Go down
cody
niemowlak
cody


Liczba postów : 7
Join date : 03/12/2009

Altwienerhof Empty
PisanieTemat: Re: Altwienerhof   Altwienerhof Icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 10:50 pm

- hm, najpierw melanżowałem w londynie, zaliczając wszystkie okoliczne pannice, potem wylegiwałem sie na szeszele az wkoncu wróciłem tu, - nie powiedział jej o odwyku narkotykowym i trzynasto miesięczym synku, którego nawet nie widział na oczy! - mogę? - wskazał na wolne miejsce naprzeciwko niej, - zmieniłaś sie, wyładniałaś! nie to że byłaś brzydka, skad!
Powrót do góry Go down
marina
niemowlak
marina


Liczba postów : 7
Join date : 03/12/2009

Altwienerhof Empty
PisanieTemat: Re: Altwienerhof   Altwienerhof Icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 10:54 pm

przemlczała te 'okoliczne pannice' . - wyłagniałam? - spuścila tak wzork jakby próbując ise zmierzyć. - no co ty! - pacneła go w ramie. - jasne siadaj! - sama też usiadła na swoim miejscu.
Powrót do góry Go down
cody
niemowlak
cody


Liczba postów : 7
Join date : 03/12/2009

Altwienerhof Empty
PisanieTemat: Re: Altwienerhof   Altwienerhof Icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 10:57 pm

- tak, chociaż słodko wyglądałaś z tymi dwoma warkoczami, - rozesmiał sie przyglądając sie jej uważnie, - to jak mała masz jakiegoś faceta?
Powrót do góry Go down
marina
niemowlak
marina


Liczba postów : 7
Join date : 03/12/2009

Altwienerhof Empty
PisanieTemat: Re: Altwienerhof   Altwienerhof Icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 10:59 pm

- nie wypominaj mi tych warkoczyków! - pewnie miała wtedy jakieś piegi i aparat na zębach! - miałam. byliśmy ze sobą 2 miesiace i on mi mówi, ze jedzie do pracy do Paryża. mił wrócić za miesiąc, ale ślad po nim zaginął. - wzruszyła ramionami i napiła się soku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Altwienerhof Empty
PisanieTemat: Re: Altwienerhof   Altwienerhof Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Altwienerhof
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
follow the white rabbit :: W I E D E Ń :: Restauracje & kawiarenki :: Restauracje-
Skocz do: