follow the white rabbit
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

follow the white rabbit


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ackselhaus

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 53
Join date : 23/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 10:16 am

Powrót do góry Go down
http://wiedenrpg.secretsstories.com
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:22 pm

zakladam ze jedli tutaj kolację.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:23 pm

mogli jeść. ale ja nie wiem w jakich byli stosunkach. bo niby sie pogodzili, ale pewnie inaczej miedzy nimi było, nie?
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:26 pm

PEWNIE TAK, ej zapomnialam wylaczyc kapslok i mam juz za dlugie paznokcie i cieszko mi sie pisze ; o - smacznego, - mruknela gdy podali juz im jedzenie, mysle ze anja zamowila tylko niskokaloryczna salatkę i wodę.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:27 pm

za to daniel miał dużo na talerzu. ale mimo to z niego był chudzielec. - nawzajem - powiedział i jedząc przyglądał się jej. nie wiedział co zrobic, żeby bylo jak dawniej. czasu cofnąć sie nie da.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:31 pm

no nie da, niestety chociaz anja by bardzo tego chciala, bez slowa wsuwajac sobie kawelek pomidora do ust, byla dobrze wychowana wiedziala ze podczas posilku nie powinno sie rozmawiac, a gdy juz przezula to co miala w ustach postanowila sie odezwac, - posluchaj, jesli nasz zwiazek ma dalej opierac sie na " smacznego, dziekuje, kocham cie, przepraszam, czy mozesz podac " to ja nie wiem czy to ma jakis sens, skoro nie umiemy juz zachowywac sie tak jak dawniej, - odlozyla widelec na stól patrzac mu w oczy, - chociaz bardzo tego bym nie chciala, - mruknela, - zaluje calym sercem tego co bylo, ale nie cofne czasu choc bardzo bym chciala - dodala
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:33 pm

złapał ją za reke. - bardzo chce zeby było jak wcześniej. - zaczął mówić. - nie przypominaj mi o tym ciągle, co skarbie?
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:37 pm

pomyslala sobie ze jest albo zajebiscie glupia albo nie wie co sie z nia dzieje, nie powie mu przeciez ze ciagle mysli o tym jak to bylo ze daniel przespal sie z jej najlepsza przyjaciolką, - dobrze, przepraszam. - wymruczala usmiechajac sie delikatnie, pewnie nie byla ja teraz stac na bardziej rozbudowaną wypowiedz, - wiec nigdy wiecej do tego nie wracajmy, - wymruczala zakladając kosmyk włosow za ucho
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:38 pm

- jestem za - powiedział już z szerszym uśmiechem. - liczysz sie dla mnie tylko ty anja. - powiedział szczerze patrząc jej w oczy - tylko ciebie kocham i tylko z toba chce spedzic reszte zycia. - słoooodke <#3333333333
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:40 pm

ojej <3 pewnie sie wzruszyla i pewnie poczula ze lzy napływają jej do oczu, teraz juz po tych slowach napewno nie pomyslala o tym co bylo, - ja ciebie tez kocham i od dziecka wiedzialam ze bedziemy miec piatke dzieci domek na wsi i duzego labladora, - usmiechnela sie juz szeroko i szczerze.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:42 pm

- czekoladowego! - chodziło mu o maść psa. zaśmiał sie. - a z dziećmi to bym jednak poczekał ślicznotko moja.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:44 pm

- dlaczego? - popatrzyla na niego maslanymi oczami zakladajac noge na noge, - czekoladowy lablador spal by ze mną a ty na sofie, - pokazala mu jezyk, - fajnie by bylo miec malego danielka biegajaceg po domu i krzyczacego ze nie wie gdzie jest tata!
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:45 pm

- nieee. anja prosze cie przestań - udawał takiego anty anty. xd haha. - nie 5 dzieci. maksymalnie 2 moge mieć. chłopca i dziewczynkę.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:47 pm

- z czym mam przestac? - usmiechnela sie lewo kacikowo, - stanowczo zadam piątki, - zarzadala tupiac lekko obcasem
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:48 pm

- znajdź innego partnera w taim razie. - i jakby nigdy nic zaczął dalej jeść. xd ha! xd
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:50 pm

- hm - odrzucila wlosy do tylu i obejrzala sie po sali, po czasie dostrzegla wysokiego bruneta idealnego na ojca piatki dzieci, - dobrze, - mruknela usmiechajac sie szyderczo i podeszla do owego pytajac czy ja zaplodni albo cos ;o
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:52 pm

spojrzał za nią i uniósł brew do góry. - ok skoro tak. - powiedział pewnie do sibie, bo nikt go nie słuchał.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:53 pm

po chwili wrocila do stolika - zalatwione, skoro wymarzony ojciec moich przyszlych dzieci nie chce mi ich dac musze znalesc innego, - ej ona tylko zartowala a on? ;<
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:55 pm

- ok, super. - spojrzął na nią i wpakował sobie coś do budzi. - mam nadzieje, ze alimenty bedzie płacił? - zapytął jak przełknął.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:57 pm

- wieszz co, jestes okropny. - mruknela mimo ze zjadla tylko kawalek pomidora to odsunela talerz, - sam mowiles zebym innego faceta poszukala, moze lepiej bym zrobila.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:59 pm

-no i znalazłaś. o co sie złościsz? - zapytął bo jej teraz nie rozumiał.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeNie Sie 30, 2009 12:01 am

wkurzal ja tym ze jego nigdy nic nie obchodzilo, - no tak, racja, - przytaknęla stukajac paznokciami o blat
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeNie Sie 30, 2009 12:02 am

sam jej kazał, wiec jak mógł się złościć czy co. to by było bez sensu. xdd
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitimeNie Sie 30, 2009 12:04 am

- jezeli.. albo dobra nie wazne, - mruknela
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ackselhaus Empty
PisanieTemat: Re: Ackselhaus   Ackselhaus Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ackselhaus
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
follow the white rabbit :: W I E D E Ń :: Restauracje & kawiarenki :: Restauracje-
Skocz do: