follow the white rabbit
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

follow the white rabbit


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 anja & austin

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 12:14 pm

Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:04 pm

pewnie całą drogę dosc krótką wspominali czasy przedszkola, - no prosze to moje skromne progi, - wpusciła go do mieszkania, - austin? - zawołała upewniając sie czy oby napewno nie ma go w domu, - zaraz przyniose zdjęcia a ty sie rozgosc, - przygryzła dolną wargę sciągając szpilki od monolo w przedpokoju.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:07 pm

Wszedł do środka i pewnie poszedł do salonu. dziwne ze trafił. zastanawiał się kto to ten 'austin'. i to go zaniepokoiło. usiadł na kanapie i rozglądał się dookoła.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:08 pm

austin to przecież starszy brat anji! - zobacz jaką na tym zdjęciu masz minę, a na tym ciągniesz mnie za sukienke! - wymruczała siadając na kremowej sofie, wymachując zdjęciami, - może chcesz sie czegoś napic?
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:10 pm

Oglądał uważnie zdjęcie. - popatrz! to nie moja reka. to reka tego obok. - próbował jej jak zwykle wcisnąć kit. - nie, dzieki. xd
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:13 pm

- jak nie, wszedzie bym poznała twoje rece! - wymruczała, ups chyba powiedziała za dużo! jeszcze sobie pomysli ze anja od przedszkola mysli tylko i wyłącznie o danielu, - boże jacy my bylismy słodcy, zobacz jak ładnie razem wyglądaliśmy.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:16 pm

- byliśmy? ty nadal jesteś słodka! - daniel się już nie krył. bo to i tak nudne było.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:18 pm

- oh, ty też jesteś słodki i nadal taki uroczy, - załozyła nogę na noge przewracając kartni w albumie, - patrz! tu byłam księżniczką a ty piratem, a corey batmanem, - zachichotała cicho widząc dumnie stojącą trójkę pięciolatków trzymających sie za ręce.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:20 pm

- ale wtedy było wesoło - stwierdził kiedy ogladali kolejne zdjęcia. - aż trudno pomyśleć.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:22 pm

pomyslała sobie że fajnie by było znowu miec pięc lat i bez ogrudek przytulac sie do daniela, - byłes okrutny ciągle biłeś innych chłopców w przedszkolu jak nam zabierali kredki, a pamietasz jak zbiłam tą mała molly jak powiedziała że cie kocha? - rozbawiła się, - oh, to były czasy, - oblizała wargi układając wargi w klasyczny dziubek,
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:27 pm

- zbiłaś moją pierwsza adoratorke - posmutniał. - jak mogłaś. ty samo,ubie - wytknął jej jezyk.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:28 pm

- co ty mówisz, ja byłam pierwsza! - spojrzała na niego udając urażoną po chwili jednak usmiechnęła sie lewo kącikowo, - zbiłam ją bo była glupia! to były moje pierwsze w życiu przejawy zazdrosci, o ciebie piracie.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:33 pm

- a były potem jeszcze? - ha to pytanie miało już podtekst, ale cii.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:34 pm

- w jakim sensie? ej troche sie wkurzyłam jak sie dowiedziałam że moja pierwsza miłosc bierze slub, - załozyła kosmyk włosów za ucho, wiedziała ze to chciał usłyszec więc powiedziała, ale nie skłamała!
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:35 pm

- a teraz kiedy wiesz, ze jednak jestem wolny. to...? - tu tez wiedziała na co czekał. xd
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:37 pm

nie była pewna czy akurat na to czekał ale bez słowa delikatnie musnęła wargi daniela.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:38 pm

czekał właśnie na to, ze byl na 90% pewny, że tego nie zrobi. - mhhm... - mruknął. - warto było czekać całe przedszkole, żeby Cię teraz pocałować. a raczej zeby być pocałowanym przez ciebie.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:41 pm

zmierzwiła jego włosy, - troche wiecej niż całe przedszkole, - wymruczała i pocałowała go jeszcze raz tak dla pewnosci, może chciała sprawdzic czy naprawde tu jest?
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:42 pm

odwzajemnił pocałunek jeszcze go troche abrdziej nawet pogłębiając. - stara miłość nie rdzewieje? - trudno było nazwac przedszkolną "miłość" - miłością.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 7:44 pm

czy ja wiem, jak by do mnie zarywał teraz mój ukochany z przedszkola bez wachania bym z nim swirowała, xp przygryzła dolną wargę zarzucając danielowi dłonie na szyję.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 9:20 pm

Zaśmiał się tylko. i przyglądał się jej. - słodka księżniczka. - nie wiem czemu to powiedział. tak po prostu.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 9:23 pm

- dobra, książe. - wymruczała zamykając album ze zdjęciami, - chcesz jakiegoś drinka? - uniosła lewą brew do góry, - hm?
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 9:24 pm

- z przyjemnością. - miał teraz dobry humor, więc i miał ochote wypić.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 9:27 pm

skoczyła do austinowego pokoju by ukrasc butelkę brandy, - jestem, - wymruczała stawiając na szklanym stoliku dwie szklanki i butelkę brandy, - nigdy w zyciu bym nie pomyslała że bede z tobą siedziała u mnie na sofie i piła brandy, - spojrzała na niego kątem oka zakładając nogę na nogę.
troche dziwnie sie czuła wiedząc że daniel obiekt jej westchnien przedszkolnych siedzi obok niej,
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 9:31 pm

- ja bym przypuszczał, że bede z Tobą siedział, ale nie wiedziałem, że bede z Tobą pił. - byli dziećmi, wiec alkochol był im zakazany. xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





anja & austin Empty
PisanieTemat: Re: anja & austin   anja & austin Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
anja & austin
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» anja
» austin
» anja
» anja fryxell // zippora seven
» austin fryxell / cole mohr

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
follow the white rabbit :: M I E S Z K A N I O W O :: Apartamenty-
Skocz do: