follow the white rabbit
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

follow the white rabbit


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 marc jacobs

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 53
Join date : 23/08/2009

marc jacobs Empty
PisanieTemat: marc jacobs   marc jacobs Icon_minitimePon Sie 24, 2009 8:30 pm

Powrót do góry Go down
http://wiedenrpg.secretsstories.com
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

marc jacobs Empty
PisanieTemat: Re: marc jacobs   marc jacobs Icon_minitimePią Wrz 11, 2009 5:43 pm

kupowała butki!
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

marc jacobs Empty
PisanieTemat: Re: marc jacobs   marc jacobs Icon_minitimePią Wrz 11, 2009 5:45 pm

boooze. a co daniel ma tu robić? dobra. powiedźmy, że anja mu napisała sms, że jest w tym skelpie, a on akurat bł nie daleko, wiec postanowił wpaść. ale nic jej o tym nie mówił, ani nie pisał! więc wszedł i od razu ją znalazł wzrokiem. nie trudno było mu ją zobaczyć. jego wymarzoną dziewczynę. któramoze byc nawet na niego zła. ponieważ dawno sie nie widzieli.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

marc jacobs Empty
PisanieTemat: Re: marc jacobs   marc jacobs Icon_minitimePią Wrz 11, 2009 5:47 pm

pewnie dlatego iż anja smażyła sie na plaży gdzieś na pacyfiku, albo nie tatus zabrał ją na spóźnione wakacje na szeszele, o tak, - oh nie wiem czy te mi sie podobają, - przyglądała się granatowym szpileczką, - te szare są chyba lepsze, - spojrzała na wyprowadzoną z równowagi eskspedientkę której anja najwyraźniej działała na nerwy, - wezme dwie pary!
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

marc jacobs Empty
PisanieTemat: Re: marc jacobs   marc jacobs Icon_minitimePią Wrz 11, 2009 5:48 pm

zaśmiał się w duchu, a na twarzy miał wielki uśmiech. podszedł do niej i objął ją od tyłu. - witaaj. - to chyba jego najlepsze powitanie. xdd - weź trzy. - doradził
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

marc jacobs Empty
PisanieTemat: Re: marc jacobs   marc jacobs Icon_minitimePią Wrz 11, 2009 5:52 pm

- trzy? - popatrzyła na niego prygryzając dolną warge, - nie, albo może - i pewnie jej wzrok przykuły szaro panterkowe szpileczki, i właśnie dzwonił do niej tato, - czesc tatusiu, - wymruczała odbierając telefon, - nie coś ty nie robie zakupów, - mrukneła wypuszczając nerwowo powietrze, - kolacja? okej, będę w noszonych ciuchach, - mrukneła nie zadowolona, tatuś jeszcze chwilke z nią pogadał,
- hej kochanie, - wymruczała całując go w sam środek ust, - ojciec chce załozyc mi debet na karcie, wyobraż sobie!
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

marc jacobs Empty
PisanieTemat: Re: marc jacobs   marc jacobs Icon_minitimePią Wrz 11, 2009 5:54 pm

sięgnął do kieszeni i wyciagnął swoją kartę. i pomachał jej przed nosem. - mamy jeszcze moją. - chyba zacznie ząłować tej decyji, no ale czego on to nie zrobi dla anji... <33 - to co trzy?
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

marc jacobs Empty
PisanieTemat: Re: marc jacobs   marc jacobs Icon_minitimePią Wrz 11, 2009 5:57 pm

wystukała paznokciami jakiś rytm na marmurowej ladzie, troche sie wkurzyla usmiechneła sie sztucznie do ekspediętki, - kochanie, kocham cie nawet bez platynowej karty kredytowej, - ej chyba nie była aż tak zepsuta!
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

marc jacobs Empty
PisanieTemat: Re: marc jacobs   marc jacobs Icon_minitimePią Wrz 11, 2009 5:59 pm

dlaczego sie wkurzyła? xdd jeej. daniel chciał dobrze. biedny ;cc - wiem, że mnie kochasz. inaczej bym z Toba nie był, skarbie. - pocałował ja w szyję. na wiecej nie mógł sobie pozwolić w sklepie.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

marc jacobs Empty
PisanieTemat: Re: marc jacobs   marc jacobs Icon_minitimePią Wrz 11, 2009 6:01 pm

pewnie nawet była by z nim wtedy gdyby mieszkali w drewnianej chacie na półudniu austrii i mieli by piędziesiątke dzieci, - gdzie idziemy ? - wymruczała wręczając mu dwie papierowe torby z logiem jacobsa, - kochanie
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

marc jacobs Empty
PisanieTemat: Re: marc jacobs   marc jacobs Icon_minitimePią Wrz 11, 2009 6:03 pm

rozejrzał się w strone drogi, jakby to mu miało pomóc, a potem odwrócił się do niej. - do mnie czy do ciebie? - zapytał od razu. chciał ją objąć, ale nie mógł, bo miał te torby. wiec tylko sie pochylił i pocałował ją.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

marc jacobs Empty
PisanieTemat: Re: marc jacobs   marc jacobs Icon_minitimePią Wrz 11, 2009 6:06 pm

usmiechnęła sie lewo kącikowo, - do ciebie, u mnie napewno austin onanizuje sie oglądając szczęki, on w ogóle jest nie normalny, irytuje mnie strasznie, - wymruczała przyglądając sie czubką swoich butów.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

marc jacobs Empty
PisanieTemat: Re: marc jacobs   marc jacobs Icon_minitimePią Wrz 11, 2009 6:08 pm

- to chodźmy. - przełożył sobie torby do jednej reki i złapał ją za rekę. i pewnie poszli i zacnzij xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





marc jacobs Empty
PisanieTemat: Re: marc jacobs   marc jacobs Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
marc jacobs
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
follow the white rabbit :: W I E D E Ń :: BUTIKI-
Skocz do: