follow the white rabbit
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

follow the white rabbit


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Schönbrunn Palace

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 53
Join date : 23/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 9:10 pm

Powrót do góry Go down
http://wiedenrpg.secretsstories.com
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:10 pm

Jakis pałac,nie wiem jaki ale uznala to za atrakcje turystyczną.I nawet mu przeczytała z tabliczki co to jest-Czemu wybrałes Wiedeń???
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:12 pm

- a dlaczego nie? - zapytał z uśmiechem. on się cały czas uśmiechał. bo w sumie dlaczego nie miały się uśmiechać? miał obok ładną dziewczyne, która była miła. więc się cieszył. - Paryż oklepany, wszystko takie oklepane.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:14 pm

on z resztą ma boski usmiech więc niech się cały czas śmieje-Aha czyli teraz jest trend na Wiedeń??-ona tez ie lubiła PAryża ani Londynu każdy tam juz był i się tym chwalił.
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:17 pm

dlatego on tam nie jechał. xdd więc się uśmiecha. taki mega fajny słodki uroczy wyszczerz ma cały czas. xd się rozpłynąć można. - wiedeń taki mało oklepany, dlatego wiedeń.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:20 pm

i zakochac tez można xp-Wiedeń ah wieden-mrukneła do siebie cicho-Na długo przyjechałes???-szkoda ze nie będzie mogła opowiedziec o nim Anji.Nie gadają juz ze sobą Sad
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:22 pm

ojoj.; c biedna. - na jak najdłużej. może na stałe. - pewnie się ucieszyła co?
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:24 pm

no nie wiem bo ostatnio ma faze aby pojechac do Berlina na dworzec Zoo i tam zacząc nowe zycie xp-Na stałe??Az tak Cię pociąga Wiedeń??
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:31 pm

= aż tak mnie pociąga życie z dala od rodziców. - sporostował.
wena mi sie kończy
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:35 pm

mi tez w sumie xp
-A więc uciekinier co?-zaśmiala się .ona tez zwiała z domu jak tylko mogła
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:37 pm

- nie dokońca. myslę, że onio się też chcieli mnie pozbyć. więc wszyscy wyszli na tym najlepiej.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:38 pm

zamysliła się i doszła do wniosku ze z nim jest coś nie tak skoro nawet rodzice go nie chcieli i wywalili go az za ocean.umsichneła się tylko tak dziwnie
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:39 pm

- co jest? - zapytał ździwiony ze tak na niego patrzy.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:40 pm

ockneła się -zastanawiam się co byś chciał jeszcze zobaczyć
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:42 pm

- chyba uz troche zmeczony jestem - roześmiałs ię. no tka siłownia, potem dosyć długi pewnie spacer.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:44 pm

i kto tu ma dobra kondycje xp-Jasne nie ma sprawy,możesz uciekac do domu
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:46 pm

- spotkamy się później? - zapytał i spojrzął na nią tak ładnie. - moge ci nawet dac mój numer telefonu -popatrz jaki chojny.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:48 pm

jezu ale ją zaszczyt kopnął-równiez mogę Ci dac swój-ej ona nie będzie do niego pierwsza dzwonić-ale jestem za abyśmy sie spotkali później
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:49 pm

- ok. ciesze sie - bo się naprawde cieszył. wyciągnął telefon z kieszeni spodni i zaczął jej podawać swój numer telefonu.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:51 pm

a ona mupodala swój i zapisała go w swoim znaczy jego numer zapisała i nawet podpisała Matt-to co d wieczora???
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:52 pm

- do wieczora. - złapał ją tak za ramie i pocałował w policzek. - ty wybierasz miejsce słońce. - dlaczego on na na mówił słońce? aa. może mu się tak podobało. xd hah.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:53 pm

ahh a moze nie znał innych zdrobnien Smile albo myslał ze to na nią działa...a działało jak cholera xp-do wieczora-juz nie mogła się doczekać i nawet w myslach juz wybierała kreacje na wieczór
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:57 pm

to on się odwrócił io poszedł. potem jeszcze jej pokiwał i zniknął. xddd
i zagramy wtedy wieczorem xdd
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:57 pm

no bo ja ide czytac i tak sobie no to pa:*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Schönbrunn Palace Empty
PisanieTemat: Re: Schönbrunn Palace   Schönbrunn Palace Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Schönbrunn Palace
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Belvedere Palace

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
follow the white rabbit :: W I E D E Ń :: Popularne-
Skocz do: