follow the white rabbit
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

follow the white rabbit


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Club Olympus Spa & Fitness

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 53
Join date : 23/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 10:17 am

Powrót do góry Go down
http://wiedenrpg.secretsstories.com
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 10:30 am

Nie miał kto juz dbac o jej figure więc musiała sama zacząc ćwiczyć.Wcisnięta w mini kostium ćwiczyła do muzyki z ajpoda na jednym z miliona dziwnych urządzen.Nawet nie wiedziala czy dobrze go obsługuje.
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 10:32 am

a matt pewnie przyszedł tu żeby troche zminić swój wygląd ciała. xd haha. podszedł do tego urzadzenia co sie ciężary podnosci. atlas się zwie? chyba nie. xdd mniejsza. ściągnął bluze i zaczął ćwiczyć.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 10:35 am

hmm atlas to chyba nie to on to chyba sztange podnosił czy jakos tak xp nieważne ona przerzuciła się na bieżnie bo w miedzy czasie mogła oglądac w lustrze przed sobą sekoswne ciała facetów co ćiwczyli za nią
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 10:37 am

jaka mądra. i pewnie zobaczyła matt'a. xd ha! bo ja to wiem, że go zobaczyła. a on jej chyba nie widział, bo był zajęty. ale musiał sobie zrobić przerwe. więc usiadł i sięgnął po butelke wody.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 10:40 am

i ją zobaczył???oby nie bo starała się aby nie było widać ze AZ TAK się na niego gapi.też sięgneła po butelkę wody aby jako tako zaslonić twarz
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 10:42 am

rozglądał się troche po pomieszczeniu, więc pewnie ją zobaczył. odstawił butelkęi uśmechnąłs ię delikatnie. jeśli nadal się patrzyła na niego to to zobaczyła. a jemu to nie przeszkadzało, że się patrzy. pomachał jej nawet xd
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 10:43 am

spaliła buraka ale tez się usmiechneła ale najpierw się rozjerzała czy to do niej ,bo nie chciała wyjśc na idiotkę.no i odmachała jak uznała ze to do niej bo powaliłą go swoją uroda i ciałem xp
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 10:46 am

oj no pewnie mu się spodobała. on do byle kogo się nie usmiecha. ani nie kiwa. położył się i zaczął na nowo ćwiczyć. pewnie się popisywał!
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 10:47 am

a ona się zmęczyła bo wolała zupełnie inny sport.usiadła na ławce i otarłą pot recznikiem.oczywiście obserowała tez jego ale tez innych aby od razu nie uwazał ze leci na niego i zeby był zazdrosny ze patrzy i podziwia innych
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 10:49 am

biedny ;cc miał już dosyć, bo ile mozna się popisywać na resztach sił. wstał i rozciągnął się, żeby nie mieć aż takich zakwasów. i na nowo sie napił. stwierdził, ze tylko wolna jest łąwka, na której siedzi owa dziewczyna, wiec nie miał wyboru. ale w sumie sie cieszył. podszedł. - hej. możńa? - zapytał, bo moze jednak nie chce jego towarzystwa, to się wpychać nie bedze, nie?
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 10:52 am

nie no az taka miła nie była.tzn była i wredna tez ale jak jej sie ktoś spodobał to starała się chociaz poudawac ze jest miła,grzeczna i sympatyczna.-jasne siadaj-odsunełą nawet się troche aby zrobić mu miejsce.cięzki trening???
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 10:54 am

- dzieki - wcisnął swój zgrabny tyłem na ławke i tak siedział chwile i milczał. bo nie wiedział o czym mówic. a nie wiem czy ona sie go zpaytała o ten trening czy to ty. xdd
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 10:55 am

no ona aby powstrzymac rozmowe xp uśmiechneła się tylko,bo czuła się nie zręcznie,czuła ze on wącha jej pot xp i nie czuła się z tym konfortowo
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 10:57 am

hahaha. xd no to on odpowie. - dosyć ciężki. - stwierdził i nawet na nią spojrzał. i wtedy zobaczył jej piękne oczy, nie wiem jakiego koloru. - ale trzeba poproawić swoją sylwetkę - zaśmiałs ię tak uroczo.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 10:59 am

niebieskie takie ładne jak moje xp albo miał dobrą kondycje albo kantował bo nie wyglądał na zbytnio zmęczonego.pokiwała głową i nic nie dodała bo nie wyglądał na zainteresowanego,niestety
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:25 am

być może miał dobrą kondycję. on starał się często ćwiczyć. czasami mu to ne wychodziło, no ale... - często tu przychodzisz? - zapytał. stwierdził, ze jak ona tu czesto bywa to i on zacznie czesciej.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:26 am

Pokręciła głową-To mójpierwszy raz tutaj od jakiegoś czasu,no ale mam zamiar nadrobić zaległości-uśmiechneła sie i pomyslała tak samo jak on.
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:28 am

- to tak jak ja. - uśmiechnął się szeroko. - z tym, że ja jestem w wiedniu od wczoraj. to wszystko tłumaczy.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:30 am

-Od wczoraj??I od razu na siłownie???-pokiwała z uzaniem głowa-Zajmujesz się sportm ze tak cześto i wszedzie musisz trenować??-ona swoja wizyte w nowym mieście zaczynała od zakupów i nigdy nie przyszło jej na myśl iśc na siłowie.ZAkupy to był cały jej aerobic
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:31 am

no ale on to facet. xd nie bedzie chodził na zakupy. - nie tak od razu. - zaśmiał się. -od razu to się rozpakowałem i troche odespałem. dopiero potem na siłowanie. - on był zdania, ze trzeba dbać o siebie. mógł by jeszcze przestać palić. ale nie pali nałgowo.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:33 am

uśmiechneła sie i sięgneła po wode.nie odpowiedział jej na kolejne pytanie czym się zajmuje ale nie będzie pytac drugi raz bo wyjdzie na wśibską-podziwiam Cię ja bym po podrózy niemiał siły na nic,no chyba ze przyjechałes z niedaleka
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:36 am

- las vegas - powiedział rozbawiony, bo nie bardzo to było 'niedaleko' xdd. - nie chce mieć zaległości na siłowni, potem ciężko jest wszystko zaczynać od nowa. pozatym podróż wcale nie taka męcząca. -- rozejrzął sie po pomieszczeniu - masz ochote na spacer?
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:38 am

-Jakieś 10 godzin w samolocie nie jest męczące???-była w szoku ,ją wykańczała minimalna zmiana czasu-No to jestem pod wrażeniem-usiechneła się znowu-W Las Vegas tez zapraszałes nieznajome na spacer??Czy próbujesz tego dopiero w Austri??
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:41 am

- nie. w las vegas to mnie zapraszano na spacery - zażartowął sobie o czym ona mogła nie wiedzieć. bo on był ogólnie rozchywytywany w Las vegas.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Club Olympus Spa & Fitness Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Club Olympus Spa & Fitness
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
follow the white rabbit :: W I E D E Ń :: Sport & Rekreacja-
Skocz do: