follow the white rabbit
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

follow the white rabbit


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Club Olympus Spa & Fitness

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:43 am

no nie wiedziała,ahh przykre to xp-Więc czemu zrezygnowałeś z pobytu tam??Jak by mi proponowali tam spacery to nie wyjeżdzała bym stamtąd.-nie zeby jej tutaj nie zapraszali niech on sobie nie myśli
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:44 am

wzruszył ramionami - w sumie to nie wiem. potrzebna jakaś zmiana w życiu czasami, nie? - zapytał retorycznie. - nie chciałem mieszkać na kieszeń rodziców. chce zacząc coś własnego nowego.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:46 am

Zdzwiła sie.Jej znajomi często woleli życ z kasy rodziców.no ale to była europa-No to jestem pod jeszcze większym wrażeniem.No i wybrałes Europe.Masz już jakieś plany???A tak wogóle jestem Nesta-przedstawiła się i wyciągneła dłon w jefgo stronę
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:49 am

Uścisnął jej dłoń. - matt. - przedstawił się tez. - nie. żadnych planów. - by powiedział, ze ma plan żeby znalexcdziewcyznę, ale jej tego przeciez nie powie. ha! xd
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:51 am

-Czyli musisz się dobrze zastanowic co chcesz robić bo konkurencja u nas na rynku jest duża-ona coś wie na ten temat bo jej tata jest biznesmenem tzn pozuje na niego-A teraz wybacz musze skoczyć pod prysznic bo nie czuje się zbyt świezo i konfortowo.
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:52 am

- jasne. - roześmiał się. - ja też skocze. - i wstał też i zaczął iśc w strone prysznicy męskich, ale zara zgwałtownie się odwrócił w jej stronę. - widziemy się tutja za godzine? - jemu by wystarczyło 30 min, ale wiedział, że to kobieta jest xdd
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:53 am

on bedzie gotowa za 20 minut-godzinę???-zatrzymała się w pół kroku-zajmię Ci to az tak długo??-spytała z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:55 am

- mi to zajmie pewnie krócej niż Tobie słońce. - zaśmiał się. - ok. 30 min. - i zniknął za drzwiami. xd
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:57 am

aha ona zrobiła to migiem,ekspresowo wysuszyła włosy i poprawiła mejkap.z zadowoloną miną czekał na niego przed wejściem na siłownie,moze zdązy się opalić zanim on wyjdzie xp
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:59 am

haha. on wyszedł jakies 10 minut po niej. - jestem już. - albo dopiero, dodał sobie w myślach - to gdzie idziemy, co? jakieś propozycje.?
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:01 pm

-Janse możemy gdzies iśc-poprawiła torbę na ramieniu-To co spacer,czy jestes głodny i chcesz uzupełnić to c spaliłes??
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:02 pm

- nie ejstem głodny - roześmiałs ię. - chyba, że ty jesteś to mozemy iść. - dodał szybko, bo jemu bło obojętne gdzie pójdą
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:05 pm

-nie no ja jestem po doiśc sycącym sniadaniu.Jak jesteś pierwszy raz w Wiedniu moge pokazać Ci okolice??-ona tu znała wszystkie zaułki ale raczej te gorsze
Powrót do góry Go down
Matt
niemowlak
Matt


Liczba postów : 31
Join date : 31/08/2009

Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:06 pm

- jasne, to prowadź. - wskazał rekom przed siebie i się zaśmiał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Club Olympus Spa & Fitness   Club Olympus Spa & Fitness - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Club Olympus Spa & Fitness
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
follow the white rabbit :: W I E D E Ń :: Sport & Rekreacja-
Skocz do: