follow the white rabbit
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

follow the white rabbit


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Starbucks

Go down 
+4
effy
daniel
anja
Admin
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 2:50 pm

bo ja mam debilowatych kolegów, :d
zaciągnęła sie zapachem jego perfum, miała ochote wyciągnąc go stąd albo chociaż pociągnąc do łazienki, ale to było zbyt ryzykowne, - całkownicie, - wymruczała mu do ucha, przygryzając dolną wargę.
Powrót do góry Go down
effy
księżniczka sisi
effy


Liczba postów : 111
Join date : 25/08/2009
Age : 32
Skąd : NewYork

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 2:52 pm

Effy spojrzała na Daniela i napiła się kawy, po czym pokręciła głową, dając mu do zrozumienia, że nie ma zielonego pojęcia o co chodzi dziewczynie. Bo przecież nie wiedziała o tych ich zawiłych stosunkach.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 2:54 pm

Wróciła czerwona i speszona,szła nie spuszczając wzroku z anji i kogoś kogo nie znała ale był tez całkiem całkiem nie to co asz xp-Przepraszma ale nie mogłam juz wytrzymac zimna latte nie jest dobra-uśmiechneła się przepraszająco i usiadła przygryzając warge i myśląc czy powiedziec danowi czy nie powiedziec
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 2:56 pm

bo to wszystko było skomplikowane. xd a mi sie nie chce zmuszac daniela zeby się odwócił, bo wtedy byłaby zadyma, cnie? xd - już wszystko ok? - wolał się upewnić i nawet tak k o l e ż e ń s k o objął ją ramieniem. - może chcesz czegoś ciepłeogo? - mi tam zawsze na zołądek pomaga gorąca herbata.
Powrót do góry Go down
nick
niemowlak
nick


Liczba postów : 41
Join date : 26/08/2009
Age : 34

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 2:56 pm

fajnych xD ^^
położył jej dłoń na udzie i zaczął po nim wodzić.
-mam nowy kubek w mieszkaniu-powiedział, sugerując jej by się stąd wyniesli, bo dojrzał neste, gdy wpadała na jakąś babcie.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 2:57 pm

pewnie pocałowała go w sam środek tych seksownych ust po chwili przygryzając jego dolną wargę, - jasne, wynosmy sie stąd! - wymruczała przyciągając go do siebie, za koszulę.
Powrót do góry Go down
effy
księżniczka sisi
effy


Liczba postów : 111
Join date : 25/08/2009
Age : 32
Skąd : NewYork

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 2:57 pm

-popieram-powiedziała Eff, bo przejęła się dziewczyna nową znajomą-ciepła herbata pomaga
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 2:58 pm

-herbaty??nie dzięki dajcie spokój nie jestem w ciązy więc zadna herbata chce coś innego ale nie wiem co-gadała jak nakrręcona bo nie chciała aby dan się odwrócil mimo ze zadyma była by fajan,stoły w barze fajnie latają
Powrót do góry Go down
nick
niemowlak
nick


Liczba postów : 41
Join date : 26/08/2009
Age : 34

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 2:59 pm

oddał pocałunek, by po chwili wyciągnąc ją za dłoń przed restauracje i razem z nią djechać na jego motorze.
bo dziś akurat przyjechał motorem a nie swoim bmw xD
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 2:59 pm

obejrzała sie jeszcze za danielem, i odjechali! to zacznij u niego.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 3:00 pm

ona tez by mogła oberwać. xdd - to ja ci jednak przyniose - on juz wstawał i poszedł po ciepłą herbate. mają szczescie ze pojechali, bo daniel teraz widział ich stolik. ha xd

ja zw obiad. xd
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 3:03 pm

jej za co??nic nie robiła przeciez ie iwdzieli co oni robili rekami pod stołem xp-dzięki-krzykneła za nim była dumna,ze on jest taki miły,opikuńczy ale i tak kawał chama zniego ze zdradza jej przyjaciólke xp
Powrót do góry Go down
effy
księżniczka sisi
effy


Liczba postów : 111
Join date : 25/08/2009
Age : 32
Skąd : NewYork

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 3:05 pm

spojrzała na nestę i spytała.
-wszytko okej?-tak dla pewności.
zjadała do końca swoje ciastko i napiła się kawy.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 3:08 pm

zupełnie zapomniała że te całe towarzystwo z danielem na czele siedzi w starbucksie, i weszła z nickiem trzymając sie za ręce, - gdzie my siedzielismy?
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 3:08 pm

pokiwała głową-No jasne,nie przejmuj się wszystko jest okej,to wina latte,była za bardzo waniliowa.ej bo nie była w ciązy praawda??eh te gumki z imprezy anji
Powrót do góry Go down
nick
niemowlak
nick


Liczba postów : 41
Join date : 26/08/2009
Age : 34

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 3:10 pm

rozejrzał się i wzruszyłraminami.
-tam gdzieś-wskazał jakieś miejsce spoglądajac na nie z powątpiewaniem.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 3:11 pm

- oh, pójde do obsługi moze ktoś oddał moją torebkę, - wymruczała i stukając obcasami dorwała jakiegoś przystojnego kelnera tłumacząc mu ze ta torebka to całe jej życie. :<
Powrót do góry Go down
effy
księżniczka sisi
effy


Liczba postów : 111
Join date : 25/08/2009
Age : 32
Skąd : NewYork

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 3:12 pm

-mogłam cię na nią nie namawiać-powiedziała uśmiechając się przepraszająco.
napiła się swojej i zobaczyła, że Anja znów weszła do kawiarni, a przecież przed chwilą wychodzili.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 3:13 pm

-Nie to nie Twoja wina,to wina cukru,pewnie za dużo znowu go zjadłam-usmiechneła się zeby ją pocieszyć i pokazac ze z nią okej.Tez dostrzegła Anję i dobrze ze dan zniknał.
Powrót do góry Go down
nick
niemowlak
nick


Liczba postów : 41
Join date : 26/08/2009
Age : 34

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 3:13 pm

nick oczywiście szedł za nią
przeklinając w duchu torebę, i kelnera też.
gdyby nie to już dawno byłby u siebie w łożku, i to najprawdpodobniej z Anja
Powrót do góry Go down
effy
księżniczka sisi
effy


Liczba postów : 111
Join date : 25/08/2009
Age : 32
Skąd : NewYork

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 3:14 pm

zaśmiała się i powiedziała
-cukier atakuje.
westchnęła i wyciągnęła swoje Camele.
-zapalisz?-spytała podsuwając jej paczkę.
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 3:15 pm

pokręciła głową-nie dzięki,rzucam ma za duzo nałogłów-wyjaśniła-A gdzie daniel uciekł???
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 3:17 pm

najprawdopodobniej juz dawno kochali by sie w każdej pozycji, ale mniejsza. - jak to nikt nie oddał mojej torebki, czy pan nie rozumie że tam miałam bardzo cenne rzeczy, - praktycznie wrzeszczała na bogu ducha winnego kelnera, - słyszałeś kochanie, ktos ukradł moją torebkę zwróciła sie do nicka, czując ze łzy napływają jej do oczu, - jak ktoś może byc tak okrutny i ukrasc moją torebke.



DANIEL JEST NA OBIEDZIE ;D
Powrót do góry Go down
nesta
penknienty kondon
nesta


Liczba postów : 200
Join date : 24/08/2009

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 3:19 pm

Słysząc krzwyki odwrócła się i spojrzała na Anje .Przeszywała ją wzrokiem i jej towarzysza-Wszystko w porządku -zapytała bo znała anjie i wiedziała ze im nie podaruje
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 26, 2009 3:21 pm

A on akurat wracał z herbate i by wpadł na anje. - cze... - chciał się już przywitać, ale zobaczył, ze nie ejst sama. - aha. to pa. - i ją wyminął. xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Starbucks - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Starbucks
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
follow the white rabbit :: W I E D E Ń :: Restauracje & kawiarenki :: Kawiarenki-
Skocz do: