follow the white rabbit
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

follow the white rabbit


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ławeczka na wzgórzu

Go down 
+2
nesta
austin
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
aaron
księżniczka sisi
aaron


Liczba postów : 132
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:06 pm

- babcia, która idzie z prędkoscią 00000000,1 na minute i prosi cię byś pomogła jej przejsc przez ulicę, - nie kłamał, - przepraszam, kochanie.
Powrót do góry Go down
madison
księżniczka sisi
madison


Liczba postów : 141
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:09 pm

-oh, ok. - było to troche śmieszne, ale skoro prawdziwe to sie spierać nie bedzie. wpakowała mu się na kolana i objęła go za szyję - co robiłeś wczoraj?
Powrót do góry Go down
aaron
księżniczka sisi
aaron


Liczba postów : 132
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:12 pm

podrapał się po głowie próbując sobie przypomniec, - wróciłem do domu, później byłem na zakupach, potem z danielem, a potem oglądałem telewizję a ty? - pocałował ją w sam srodek ust, zakładając jej kosmyk włosów za ucho.
Powrót do góry Go down
madison
księżniczka sisi
madison


Liczba postów : 141
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:13 pm

- widziałeś się z danielem? - zapytała i od razu przyszła jej myśl, że mu wszystko wygadał. nie widziała się z danielem, wiec nie wiedziała nic.
Powrót do góry Go down
aaron
księżniczka sisi
aaron


Liczba postów : 132
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:16 pm

odrazu wiedział o co jej chodzi, - nic mu nie powiedziałem, nawet jesli bym mu powiedział to przecież nie miał by nam niczego za złe, - wymurczał łapiąc ją w tali.
Powrót do góry Go down
madison
księżniczka sisi
madison


Liczba postów : 141
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:18 pm

boze ale on jest boksi na tym avie <33333333 - to dobrze - powiedziała. i teraz chciała odpowiedzieć na jego pytanie. - no a ja wczoraj to sie nudziłam. i potem z tych nudów poszłam sobie do klubu - co oczywiście nie było prawdą. mógł się nawet domyślić skoro dzisiaj normalnie funkcjonuje. xd
Powrót do góry Go down
aaron
księżniczka sisi
aaron


Liczba postów : 132
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:21 pm

no nie? <3
przytaknął jej szukając papierosów w kieszeni, - i co duzo wypiłaś?
Powrót do góry Go down
madison
księżniczka sisi
madison


Liczba postów : 141
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:22 pm

cuuudo <3333
- no właśnie nie - westchneła. i przyglądała się teraz jemu. - tyyy, a może ta babcia dzisiaj to wcale babcią nie była, co? - znaczy chodizło jej, że nie osoba w podeszłym wieku xppp
Powrót do góry Go down
aaron
księżniczka sisi
aaron


Liczba postów : 132
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:25 pm

- okłamałem cię, to była seksowna blondynka na wysokich obcasach, dodam ci nawet ze nie miała bielizny, - wyszczerzył sie głupkowato, przyciągając ją do siebie, - to była babcia austina i anji, bo nażekała ze jej wnuczkowie nie wracają na noce, i przyprowadzają jakieś wstrętne towarzystwo!
Powrót do góry Go down
madison
księżniczka sisi
madison


Liczba postów : 141
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:27 pm

Zgarneła z ramienia kosmyk swoich rudych włosów i popatrzyła na nie. - moze ja sie na blondynke zrobie? skoro one Ci się tak podobają.
Powrót do góry Go down
aaron
księżniczka sisi
aaron


Liczba postów : 132
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:31 pm

przewrócil oczami, po chwili łapiąc anje za ramionami i zblizył sie do niej tak blisko ze dotykali sie nosam, - nie podobają mi sie blondynki, brunetki, rude, ani żadne inne. - mruknął patrząc jej prosto w oczy, - podobasz mi się, ty.
Powrót do góry Go down
madison
księżniczka sisi
madison


Liczba postów : 141
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:32 pm

- podobam Ci się? - jeeej. ona to pierwszy raz od niego usłyszała. mieli tylko dziki seks za sobą. ale nie wiedziała co dalej.
Powrót do góry Go down
aaron
księżniczka sisi
aaron


Liczba postów : 132
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:34 pm

kłamiesz mówił jej to wtedy u niej w domu, znaczy w tak w jej domu, - no tak, - wymruczał całując ją delikatnie w czołko, jakisz on słodki!
Powrót do góry Go down
madison
księżniczka sisi
madison


Liczba postów : 141
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:35 pm

kochany <33 nie pamietam czy mówił. madi pewnie tez tego nie pamieta. xd - mój ejronek. - uśmiechneła się delikatnie i oparła czoło o jego czoło.
Powrót do góry Go down
aaron
księżniczka sisi
aaron


Liczba postów : 132
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:37 pm

- twój? - rozesmiał sie cicho, odgarniając jej włosy z twarzy. - to za ile mnie kupiłas? - miał chociaż nadzieje że nie za paczkę bananowych prezerwatyw i za trzy czwarte tequili, hehe.
Powrót do góry Go down
madison
księżniczka sisi
madison


Liczba postów : 141
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:38 pm

- za wolność. - powiedziała poważnie. bo tak było ej. ma chłopaka to nie ma wolności. xd haha
Powrót do góry Go down
aaron
księżniczka sisi
aaron


Liczba postów : 132
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:40 pm

ej w sumie racja, - uuu, to poważna cena, - wymruczał całując ją w nosek a potem w usta i ej pewnie pogladził ją po pleckach,
Powrót do góry Go down
madison
księżniczka sisi
madison


Liczba postów : 141
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:41 pm

- zalezy mi - spojrzała w jego oczy. - nie chcieli cie taniej sprzedać.
Powrót do góry Go down
aaron
księżniczka sisi
aaron


Liczba postów : 132
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:42 pm

- oh, - wymruczał przyciągając ją bliżej do siebie, - mi też bardzo zależy, malenka. - wymruczał usmiechając sie kacikowo, ciekawe co na ten związek powie daniel co? :c
Powrót do góry Go down
madison
księżniczka sisi
madison


Liczba postów : 141
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:44 pm

a co ma powiedzieć? bedzie musiał to zaakceptować. a jak nie to straci sisotre! xd
- więc mój ejronek? - cmokneła go tak krótko.
Powrót do góry Go down
aaron
księżniczka sisi
aaron


Liczba postów : 132
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:45 pm

rozesmiał sie cicho, - twój, twój. - załozył jej kosmyki włosów za obydwa ucha i teraz wyglądała jak taki słodki rydy elfik, - jesteś taka piękna.
Powrót do góry Go down
madison
księżniczka sisi
madison


Liczba postów : 141
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:48 pm

- nie jestem. - ona jak była mała to nie lubiła koloru swoich włosów. teraz je polubiła. ja je kocham! uwielbiam rudy. - nie jestem ani piękna, ani za mądra. w ogóle do ciebie nie pasuje. - gdy to mówiłą to patrzyła w jego oczy. - ale mimo to Cię nie oddam.
Powrót do góry Go down
aaron
księżniczka sisi
aaron


Liczba postów : 132
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:50 pm

ej bo aaron był zajebiscie mundrym człowiekiem juz nie wspomne o tym że był tez zabójczo przystojny, - jesteś! dla mnie jesteś najpiękniejszą kobietą na swiecie, - mam nadzieje że mnie nie oddasz, - pocałował ją w dolną wargę.
Powrót do góry Go down
madison
księżniczka sisi
madison


Liczba postów : 141
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:52 pm

- chyba, że mi uciekniesz. tylko wtedy juz nie wracaj. - zaśmiała się. zeszła z jego kolan. ona miała teraz dobry humor, i się cieszyłą. była szczęśliwa. pobiegła na łąke, która była obok i stała tam w trawie. xd albo, wiem! zboże tam było. xd
Powrót do góry Go down
aaron
księżniczka sisi
aaron


Liczba postów : 132
Join date : 25/08/2009

ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 12:57 pm

w wiedniu zboże? ;<
poszedł więc za nią, pomyslał nawet ze nigdy za nią nie nadąży, - póki co to ty mi uciekłaś! - wymuczał
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ławeczka na wzgórzu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczka na wzgórzu   ławeczka na wzgórzu - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ławeczka na wzgórzu
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
follow the white rabbit :: W I E D E Ń :: Swieże Powietrze-
Skocz do: