follow the white rabbit
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

follow the white rabbit


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 daniel

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 4:43 pm

- wcale nie mam! - podniósł głos, bo to go zabolało. zabolało i to bardzo. - nie mam na wszytsko wyjebane! nie na ciebie i na nasz zwiazek. - którego juz pewnie nie ma, dodał sobie w myslach. - raz uwazasz,z e kaze ci zostac, raz ze isc, wiec daje ci prawo wyboru. - westchnął. - ja juz nie wiem co mam robic zeby było dobrze.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 4:46 pm

wysłuchała jego monologu bez słowa, milcząc jeszcze przez chwilę nawet schowała twarz w dłoniach, - nie chce ci robic wyrzutów, nie chce sie kłócic ale to ty ciągle roztrząsasz temat kochanków kochanek, etc, - mrukneła zaciskając usta, wbiła wzrok w jakiś martwy przedmiot stojący na jakiejś komodzie bądz szafce.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 4:47 pm

- wybacz, że tak bardzo cie kocham i przez to jestem o ciebie zazdrosny. - powiedział to patrząc jej w oczy, chociaz nie wiem czy ona i jemu patrzyła.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 4:50 pm

nie patrzyła bo wbijała wzrok w jakaś waze za trzydziesci tysięcy dolarów, albo nie wiem może patrzyła, zamknęła oczy i stała bez słowa!
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 4:51 pm

- nic mi nie powiesz? - nadal na nią patrzył. - żadnego wal sie, albo zrywam z toba, nigdy nie wróce. nie cce cie widziec? nic?
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 4:59 pm

- nie powiem ci tak, bo wiem ze jutro będe tego załowac... - wymurczała siadając na jakimś stoliku, ehe.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:01 pm

wstał i stanął przed nią. złapał ją za dłonie. bał sie cokolwiek wiecej zrobić. - kocham cie anjo. - popatrzył jej chwile w oczy i odszedł kawałek,a konkretnie tam gdzie rzucił pudełeczko z pierścionkiem. obracał sobie to przez chwile w rece, a potem schował do kieszeni i wrócił do niej i znowu tak stał.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:03 pm

pewnie jakaś łezka spłynęła jej po policzku, bo przykro jej sie zrobiło od czasu sypiania z nickiem w ogole im sie nie układa, nie zeby miała jakieś wyrzuty sumienia bo przecież daniel tez zabawiał sie nestą, - ja ciebie tez kocham, - wyszeptała jak tylko powiedział że ją kocha,
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:08 pm

może jakoś te słowa mu pomogły. pochylił się i tak niepenwie ją przytulił.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:11 pm

pewnie ona także go przytuliła!
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:12 pm

to jak ona go przytuliła to jego ta niepewność znikła. moze nie w całości. wziął ją na rece i usiadł na kanapie sadzajac ją sobie na kolanach i mocno ją tulił do siebie. - nie kłóćmy się, prosze. kocham cie. rozumiesz? kocham cię anjo!
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:17 pm

obciagneła granatową sukienke na posiniaczone kolana i usmiechneła sie lekko, - rozumie, ja ciebie też kocham najbardziej na swiecie, daniel. - wymruczała smyrając go opuszkami placów po prawej dłoni.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:19 pm

pocałował ją w policzek. bo tam miał najbliżej. - oparł głowe o jej ramie i wytykał sobie w myślach jakim jest kretynem. prawie stracił miłość swojego życia.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:29 pm

- zglodniałam przez to wszystko, - wymurczała schodząc z jego kolan!
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:34 pm

neprawda! bo ją przytrzymał. - zaraz coś zamówimy. - siegnął do kieszeni i wyciagnął telefon, który podał jej. - ty zamawiasz.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:38 pm

zeszła bo stwierdziła że jest gruba i napewno jest mu ciężko, - yhym, - stawiam ze zamówiła poprostu sushi,
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:39 pm

fuuuj. ale dobra. daniel moze to lubić. xd i nie wiem co dalej robili xddd ratuj moja wene xd
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:43 pm

a co ja jestem oddział ratunkowy? xp - zaraz bedzie
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:44 pm

specjalizujesz sie w szpitalach. haha. xdd - to dobrze - poczuł, ze tez jest głodny. - chodź do mnie. - spojrzał na nią takimi ladnymi oczami.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:48 pm

no tak, jak mogłam kurwa zapomniec ze złamałam noge w urodziny, nie?
więc przyszła do niego, - co sie stało? - nie siadła mu na kolanach bo tak jak mówiłam miała poczucie że jest gruba i ze jest mu za ciężko!
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:50 pm

nie jest gruba! eeej co ty właściwie zrobiłaś? xd
- chce cie miec przy sobie. musi się coś dziac? - uśmiechnął się i objął ją w talii.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:53 pm

usmiechneła sie lewo kącikowo, - kocham cię, - wymruczała drapiąc go za uchem, chodzi ci o nogę? marcin mi opowiadał ( bo ja tego nie pamietam ) że wyjebałam sie jak szlismy do maksia na chate, i zturlałam sie z góreczki prawie rozjebałam sobie głowe o krawężnik, gdyby mnie nie złapał, no i potem jak mnie podniósł to sie we dwoje wyjebalismy i złamałam noge xp
- wiesz?
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:55 pm

- wiem, wiem. - i pocałował ją delikatnie. eej to ty przytomność straciłaś czy co, ze nie pamietasz? hah xd
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:57 pm

byłam taka najebana że film mi sie urwał, ja pierdole xpp - ojej! umówiłam sie z madison, - wymurczała zakrywając usta dłonią... bo one sie umówiły to nic ze obydwie zapomniały
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:59 pm

- z madison? po co? - daniela to wszytsko dziwiło, bo nadal nie mógł zrozumieć, ze jego dziewczyna i sisotra sie dogaduje jak przyjaciółki. xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





daniel - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
daniel
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» daniel
» daniel
» daniel thomas [ash stymest <3]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
follow the white rabbit :: M I E S Z K A N I O W O :: Apartamenty-
Skocz do: