follow the white rabbit
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

follow the white rabbit


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 daniel

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 4:24 pm

wytarł jej te łzy. - pewnie bym sie do niego w zyciu nie odezwał. - powiedział szczerze.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 4:25 pm

- jak mogłeś, to była moja najlepsza przyjaciółka, - odsuneła sie od niego, - przyszłam tu żeby cie przeprosic, ale ty nawet nie raczyleś na mnie spojrzec.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 4:27 pm

- przepraszam anja. wiem jak sie czujesz, bo ja sie czuje tak samo. - westchnął. - zreozumiesz to.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 4:30 pm

- gówno wiesz co zrozumiem a czego nie, - kucnęła zakrywając uszy, pewnie dostała histerii!
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 6:56 pm

Kucnął przed nią i odciągnął jej rece od uszu. - dlaczego się złościsz? jestem w tej samej sytuacji. - starałs ię być spokojny. chociaż on bedzie skoro ona nie umie.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:16 pm

spojrzała na niego, właściwie to w jego oczy, - podobnej kochanie, - mrukneła pociągając nosem, - nick jest ci zupełnie obcy, zato nesta to moja najlepsza przyjaciółka.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:18 pm

- co schodzi się do tej samej sytuacji. - złapał ją za reke i pociagnął do góry, a potem objął w tali, zeby mu nie poszła. - anja, ja jestem wstanie Ci wybaczyć. - to już było poswięcenie! zwró ć na to uwagę kochanie. xd
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:20 pm

ona przyszła go przeprosic nawet powiedziala mu że go kocha, a on zapytał ilu facetom juz to powiedziała, zabolało ją to pewnie, nawet bardzo. - przepraszam cię za to, nie wiem co mi odbiło, - wymruczała zaciskając usta, :<
- też jestem w stanie ci wybaczyc, ale nie wiem czy zaufamy sobie znów w stu procentach, - wyszptała tuląc sie do niego.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:26 pm

- zawsze można spróbować, co nie kotek? - zapytał i pocałował ją w szyję.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:27 pm

pomyslała że co to za związek bez zaufania, ale przytaknęła mu zakładając kosmyk włosów za szyję, - dobrze więc spróbujmy.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:29 pm

Chciał jeszcze o coś spytać, ale stwierdził, ze temat zamknięty. chciał tez powiedzieć, ze ją kocha, ale w stanie nie był. wiec tylko milczął.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:31 pm

o co chciał zapytac? powiedz, oni wkoncu stali czy kucali? bo nie wiem, napisała nickowi esemesa nie nawidziła siebie za to że mówi mu to przez esemeska a nie prosto w oczy, - ale musisz mi obiecac, że nigdy wiecej nie spotkasz sie sam na sam, z nestą.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:33 pm

WEstchnął. przecież przez przypadek mogli sie gdzieś spotkać. - obiecuje. - i ją pocałował. a chciał ją zapytać o jednąrzecz, a mianowicie, o to który był lepszy w łóżku. xddd
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:35 pm

NICK, pewnie albo DANIEL nie wiem, przecież nie ważne który był by lepszy danielowi zawsze by powiedziala że on, przecież. - znaczy w sensie wiesz, jakim. - mrukneła przymrózając oczy, właśnie wyobraziła sobie jak daniel pieprzy neste w tym samym łózku gdzie oni sie kochali, to straszne.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:37 pm

niech nie wpada w panike! xd - rozmawiałem z nes. wątpie, żeby chciała mnie wiecej widzieć. - mówił. - zresztą sama widziałaś. - chodziło mu o to wybięgniecie z jego domu xd
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:40 pm

- co jej powiedziałeś? - była ciekawa, stwierdziła że nie chce miec z nestą nic wspólnego, - dziś ją przeprosiłam za wczorajszą awanture w kawiarni, obie sie smiałysmy z tego ze podejrzewałam że jest coś pomiędzy wami, kłamała mi prosto w oczy, - mrukneła chowając twarz w dłoniach.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:42 pm

- nie złość się na nią. - tak to zdanie było chyba nie na miejscu. - to znaczy. niech bedzie tak jakby nic nie zaszło. jakby było wszystko ok.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:44 pm

poszukala wzrokiem swojej torebki którą pewnie gdzieś cisnęła w akcie histeri, wyciągneła paczkę cameli tylko po to by zaciągnąc sie dymem i rozluźnic, - powiedz mi, - wymruczała siadajac na sofie, całowicie spokojna, - czy ty mogłbyś teraz siedziec tutaj z nickiem i normalnie rozmawiac? - to takie małe apropo " jak gdyby nigdy nic nie zaszło"
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:45 pm

usiadł naprzeciwk niej i patrzył teraz na nią. - nes to twoja przyjaciółka. ja nicka nie znam. - popatrzył na nią uważńie. - to on był nick? dobrze wiedzieć. - tak na przyszłość. haha xd
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:47 pm

- a gdyby to był aaron, zresztą nie ważne! skonczymy ten temat to do niczego nie prowadzi, - mrukneła zaciągając sie dymem.
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:48 pm

- w sumie racja. - ale dało mu to do myślenia. chętnie by sobie też teraz zapalił. tylko on nie palił. ;ccc
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:52 pm

zgasiła nie dopałek w jakiejś szklance z nie dopitym brandy, - ah, przepraszam cię jeszcze za tę awanturę w starbucksie,
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:52 pm

zgasiła nie dopałek w jakiejś szklance z nie dopitym brandy, - ah, przepraszam cię jeszcze za tę awanturę w starbucksie,
Powrót do góry Go down
daniel
księżniczka sisi
daniel


Liczba postów : 149
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:54 pm

- koniec tematu. - powiedział stanowczo i sięgnął sobie z miski na stole jakiś owoc, pewnie jabłko i zaczął przerzucać z reki do reki.
Powrót do góry Go down
anja
penknienty kondon
anja


Liczba postów : 225
Join date : 25/08/2009

daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 27, 2009 10:56 pm

pewnie chciała zeby ją teraz przytulił pocałował powiedział ze kocha i ze nesta nic dla niego nie znaczyła, poczuła ze łzy znowu napływają do oczu, ale nie bedzie silna nie bedzie plakac. załozyła nogę na nogę, - i co bedziemy tak teraz milczec?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





daniel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: daniel   daniel - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
daniel
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» daniel
» daniel
» daniel thomas [ash stymest <3]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
follow the white rabbit :: M I E S Z K A N I O W O :: Apartamenty-
Skocz do: